Atribuită Cumpărare directă

ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE. Caiet de lucru pentru clasa a II-a DISNEY. MASINI MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI. TESTE PENTRU CLASA A II-A (Evaluare nationala)

Număr anunț
DA26264494
Autoritate contractantă
COMUNA C.A. ROSETTI (CUI 3662681)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,50 RON
Valoare atribuită
211,50 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,50 RON

din 211,50 RON estimat