Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 90012846 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 5.00 X 199.02 RON fara TVA / buc 2 90012990 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 750ML buc 10.00 X 29.89 RON fara TVA / buc 3 90013119 DR.STEPHAN FRESC DEZINFECTANT DETERGENT PARDOSELI 5L buc 6.00 X 81.86 RON fara TVA / buc 4 8002100250143 MISAVAN DEZINFECTANT DETERGENT MULTIFUNCTIONAL 750ml buc 10.00 X 12.59 RON fara TVA / buc
- Număr anunț
- DA26257701
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SUCEAVA (CUI 9689791)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.911,06 RON
- Valoare atribuită
- 1.911,06 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.