Atribuită Cumpărare directă

Buretiere -Plastic, dimensiune 70-83 mm, ambalate individual

Număr anunț
DA26276757
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.527,90 RON
Valoare atribuită
2.527,90 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.527,90 RON

din 2.527,90 RON estimat