Atribuită
Cumpărare directă
Unitate cilindru CF232A , 20.000 PAGINI COMPATIBIL HP Laserjet M203, M227, cartuse CF230A, CF230X Producător: HP Cod produs: CF232A comp 20k ep Unitate imagine DRUM HP CF232A , 20.000 PAGINI COMPATIBIL HP Laserjet M203, M227 Transport gratuit pentru minim 2 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. BC39 EP56
- Număr anunț
- DA26288507
- Autoritate contractantă
- ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 264,70 RON
- Valoare atribuită
- 264,70 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.