Atribuită
Cumpărare directă
DOZATOR SAPUN LICHID 1L, ALB BUC 6,00 MASCA FATA UNICA FOLOSINTA, 3 PLIURI, 50BUC/SET SET 3,00 Manusi examinare NITRIL albastre, L 100 buc/cutie,clasic, AQL1 BUC 1,00 HYGIENUM GEL ANTIBACTERIAN, DEZINFECTANT 5L BUC 3,00 CLOROM PASTILE CLOR 200 BUC/CUTIE, DEZINFECTANT CLORIGEN cutie 1,00 AZ SET LAVETE MICROFIBRA 4 BUC/SET, ALBASTRU/ROSU/GALBEN/VERDE SET 1,00 CAPELINA ALBASTRA DIN FIBRA TIP CLIP 100/SET SET 1,00 PROSOAPE PLIATE VERZI 200BUC/SET, 20SET/CUTIE, 22.5 X 23 CM, 20 SET/CUTIE SET 20,00 SCUT FACIAL (VIZIERA) BUC 2,00 HALAT VIZITATOR ALB, 5/SET SET 4,00 mai putin
- Număr anunț
- DA26278382
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "PRIMII PASI"AIUD (CUI 32345563)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.551,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.551,10 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.