Atribuită
Cumpărare directă
50F0ZA0 UNITATE IMAGINE ORIGINALA LEXMARK 500ZA Black Imaging Unit 60 K – MS310d / MS310dn / MS410d / MS410dn / MS510dn / MS610de / MS610dn / MS610dte / MX310dn / MX410de / MX510de / MX511de / MX511dhe / MX511dte / MX611de / MX611dhe 50F0ZA0 - Unitate imagine originala Lexmark 500ZA Black Imaging Unit 60 K (60.000 pag) Imprimanta copiator multifunctional sau alt aparat care foloseste aceasta Unitate cilindru Lexmark 50F0ZA0 Lexmark MS 310D - ( Lexmark 310D ) Lexmark MS 310DN - ( Lexmark 310DN ) Lexmark MS 312DN - ( Lexmark 312DN ) Lexmark MS 317DN - ( Lexmark 317DN ) Lexmark MS 410D - ( Lexmark 410D ) Lexmark MS 410DN - ( Lexmark 410DN ) Lexmark MS 415DN - ( Lexmark 415DN ) Lexmark MS 417DN - ( Lexmark 417DN ) Lexmark MS 510DN - ( Lexmark 510DN ) Lexmark MS 517DN - ( Lexmark 517DN ) Lexmark MS 610DE - ( Lexmark 610DE ) Lexmark MS 610DN - ( Lexmark 610DN ) Lexmark MS 610DTE - ( Lexmark 610DTE ) Lexmark MS 617DN - ( Lexmark 617DN ) Lexmark MX 310DN - ( Lexmark 310DN ) Lexmark MX 317DN - ( Lexmark 317DN ) Lexmark MX 410DE - ( Lexmark 410DE ) Lexmark MX 417DE - ( Lexmark 417DE ) Lexmark MX 510DE - ( Lexmark 510DE ) Lexmark MX 511DE - ( Lexmark 511DE ) Lexmark MX 511DHE - ( Lexmark 511DHE ) Lexmark MX 511DTE - ( Lexmark 511DTE ) Lexmark MX 517DE - ( Lexmark 517DE ) Lexmark MX 611DE - ( Lexmark 611DE ) Lexmark MX 611DHE - ( Lexmark 611DHE ) Lexmark MX 617DE - ( Lexmark 617DE ) Unitate de imagine negru 500ZA (Black Imaging Unit ) pentru LEXMARK MS310d / MS310dn / MS410d / MS41
- Număr anunț
- DA26288735
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.800 RON
- Valoare atribuită
- 5.800 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.