Atribuită
Cumpărare directă
Pachet cartuse ADV1165555 Nr. Descriere articol Cantitate Cod unitate de măsură Preţ unitar Excl. TVA LX-212672 LEXMARK X264 CARTUS TONER ECO BOX X264H11G 9K COMPATIBIL 8,00 BUC 42,84 lei fara TVA BR-212380 BROTHER DCP-L2512D CARTUS TONER ECO BOX TN2421 3K COMPATIBIL (CU CHIP) (B2421P) 14,00 BUC 23,88 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA26269347
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
- Furnizor / câștigător
- TOKO SRL (CUI 6118600)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 677,04 RON
- Valoare atribuită
- 677,04 RON
- Data publicării
- 06.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.