Atribuită Cumpărare directă

6984000119839 ROTILA CU BILA MARE 50MM BUC 3.00*3.36 4040849930584 ADAPTOR ISDN 8P8C RJ45 MAMA LA RJ45 MAMA GOOBAY BUC 1.00*3.78 6984000071014 MUFA UTP CAT 5 BUC 10.00*0.84 8592920000021 CABLU UTP CAT 5E CCA EMOS S9128 BUC 15.00*0.84

Număr anunț
DA26267900
Autoritate contractantă
Gradinita Speciala Cluj-Napoca (CUI 5473883)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34,87 RON
Valoare atribuită
34,87 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34,87 RON

din 34,87 RON estimat