Atribuită Cumpărare directă

BANCA DE LEMN PE CADRU METALIC CU 10 Lxl=2.00x0.6M, ,BANCA DE LEMN PE CADRU METALIC, Lxl=2.00x0.60M BANCA ESTE PREVAZUTA CU SEZUT SI SPATAR ,POARTA HANDBAL CU PLASA LXlXh=3.22X1X2.08M

Număr anunț
DA26290966
Autoritate contractantă
Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
39113600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.440 RON
Valoare atribuită
37.440 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.440 RON

din 37.440 RON estimat