Atribuită
Cumpărare directă
Masina de ascutit cutite de abric Bernardo HMS 600 masina a fost conceputa pentru a ascuti cutite ce au lungimea de pana la 620 mm ca si echipare suplimentara masina are un dispozitiv de fixare pentru a slefui cutite pentru urmatoarele utilaje: strung, burghie spiralate si dalti Aplicabil pentru slefuirea cutitelor de rindeluit, cutitelor de strung, burghielor, etc Buton pentru reglarea dispozitivului de fixare in diferite unghiuri de slefuit Include roata de mana pentru reglarea in inaltime a mesei de slefuit Pentru slefuirea simultana a 2 cutite de rindeluit fiecare a cat 310 mm Rezultate optime de slefuire, datorita pietrei de polizat lipsite de vibratii Dispozitiv precis de fixare a cutitelor de rindeluit din fonta Cadrul masinii din fonta pentru munca lipsita de vibratii Sina de ghidare inclinabila de la 20° la 90°
- Număr anunț
- DA26286301
- Autoritate contractantă
- TEATRUL ION CREANGA (CUI 4266510)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 42900000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.293,94 RON
- Valoare atribuită
- 1.293,94 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.