Atribuită Cumpărare directă

SUPORT TV UNIVERSAL diagonale intre 32" - 55" UCH0151 SUPORT UNIVERSAL LED TV 32 inch-55 inch UCH0151 Descriere: Suport universal pentru LED TV cu diagonala cuprinsa intre 32 - 55 inch. Greutate maxima suportata: 40 kg Distanta fata de perete: 25 mm Dimensiune maxima standard VESA: 400x400 Transport gratuit . lp22l

Număr anunț
DA26286546
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30236000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,72 RON
Valoare atribuită
164,72 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,72 RON

din 164,72 RON estimat