Atribuită
Cumpărare directă
Suport amortizor - arc Dacia Logan 1,6 MPI/ 64kw 2005 buc 2 17,65 35,3 Cameră frânare (Saviem turbo) buc 1 411,76 411,76 Supapă frâna mână (RABA) buc 1 92,44 92,44 Cablu electric legătura autotractor-semiremorcă (RABA FA R10215) buc 1 39,41 39,41 Furtun aer legătura autotractor-semiremorcă (RABA FA R10215) Ø 20 mm buc 2 25,21 50,42 Bandă izolatoare buc 10 1,51 15,1 Bec 12V x 21/5W buc 10 0,67 6,7 Bec 12V x 21W buc 10 0,67 6,7 Bec 24V x 21W buc 10 0,67 6,7 Bec 24V x 5W buc 10 0,67 6,7 buc 10 1,01 10,1 buc 10 1,09 10,9 buc 10 1,26 12,6 buc 10 1,34 13,4 buc 10 1,68 16,8 Curea transmisie agregate autobuz OTOKAR buc 1 50,42 50,42 Curea transmisie compresor AC autobuz OTOKAR buc 1 40,76 40,76 Filtru ulei Dacia Logan 1,6 MPI / 64kw 2005 buc 1 4,62 4,62 Filtru aer Dacia Logan 1,6 MPI/ 64kw 2005 buc 1 8,4 8,4 Garnitură de chiulasă (Saviem turbo) buc 1 25,21 25,21 Disc abraziv 125x6 buc 5 6,72 33,6 Filtru aer f.g.wilson buc 2 57,14 114,28 Filtru aer autobuz OTOKAR buc 1 79,83 79,83 Filtru combustibil ARO - SAVIEM buc 10 2,94 29,4 Filtru combustibil autobuz OTOKAR buc 1 50,42 50,42 Filtru combustibil instalaţia WEBASTO autobuz OTOKAR buc 1 11,34 11,34 Filtru polen autobuz OTOKAR buc 4 113,45 453,8 Filtru separator combustibil autobuz OTOKAR buc 1 81,51 81,51 Filtru ulei motor autobuz OTOKAR buc 1 23,53 23,53 Filtru uscător aer instalaţia de frânare buc 1 37,82 37,82 Filtru motorină perkins buc 2 37,82 75,64 Garnitură chiuloasă Raba buc 2 37,82 75,64 Garnitură filtru motorină Raba buc 4
- Număr anunț
- DA26271039
- Autoritate contractantă
- UNITATE MILITARA 01910 (CUI 42051344)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.462,39 RON
- Valoare atribuită
- 2.462,39 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.