Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE DERATIZARE ,DEZINFECTIE SI DEZINSECTIE Lucrari de dezinsectie, dezinfectie si deratizare pentru spatii interioare si exterioare: cladiri,birouri,depozite,magazii,spitale,scoli,gradinite,alte institutii publice etc. Materialele si solutiile noastre sunt avizate de Ministerul Sanatatii si conforme cu normele europene.Detinem toate autorizatiile necesare prestarii acestor servicii.Garantie 90 de zile de la prestarea serviciilor.
- Număr anunț
- DA26291763
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA" TARGOVISTE (CUI 4279910)
- Furnizor / câștigător
- DEZIN - TOTAL SRL (CUI 26408160)
- Cod CPV
- 90923000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.400 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.