Atribuită
Cumpărare directă
1 C008 Adeverinta(pentru elevi) buc 100 0.05 5.04 0.96 2 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 6 5.41 32.47 6.17 3 C027b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta arhiva buc. 4 12.65 50.59 9.61 4 C027c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta arhiva buc 1 12.65 12.65 2.40 5 C030 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta arhiva buc 5 12.65 63.24 12.01 6 C033a Catalog pentru invatamantul liceal (clasele IX-XII/XIII),36 elevi - coperta arhiva buc 5 12.65 63.24 12.01 7 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 20 0.98 19.66 3.74 8 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 20 0.98 19.66 3.74 9 C045 Carnet de elev pentru licee buc. 20 0.98 19.66 3.74 10 C090 Condica pentru evidenta prezentei personalului didactic - coperta arhiva buc. 5 27.83 139.16 26.44 11 C096 Registru intrari-iesiri - coperta arhiva buc. 2 16.82 33.65 6.39 12 C099 Registru prezenta personal administrativ - coperta arhiva buc 3 16.09 48.28 9.17 13 C100a Condica pentru invatamantul prescolar (1/2 A4, 100 file) buc. 2 6.48 12.96 2.46 14 SS02 Registru de evidenta a serviciului pe scoala – cadre didactice - coperta arhiva buc. 2 16.82 33.65 6.39
- Număr anunț
- DA26315832
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN (CUI 29386482)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 553,90 RON
- Valoare atribuită
- 553,90 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.