Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar DOZA GC BUC 22 5.4968 SUPORT 4P BUC 9 5.4622 PRIZA SUCO BUC 18 11.6806 INTRERUP BUC 4 5.715 TABLOU POLICARBON BUC. 1 125.21 BRIDE 9*12 BUC 100 0.8319 ALIAJ 20*200GR BUC 1 47.06 PASTA DEC 250GR BUC 1 44.54 CD 60/3 BUC. 120 12.3529 UD 30/3M BUC 96 8.3194 SUPORT SUSTINERE TELESCOPIC BUC 1 84.03 DIBLU 6*80. BUC 100 0.1008 AUTOFILETANTE 3.5*45. BUC 1000 0.0504 DISC 125*1.6 BUC 10 2.941 AUTOFILETANAT 3.5*25 BUC 4000 0.0336 AUTOFILETANTA 3.5*9.5 BUC 1000 0.042 DIBLU CUI 8*60 BUC 200 0.1261 DIBLU CUI 6*40 BUC 400 0.0588
- Număr anunț
- DA26292596
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.383,34 RON
- Valoare atribuită
- 3.383,34 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.