Atribuită Cumpărare directă

6 x cosuri de gunoi 30 L cu capac batant si pedala 3 x dozatoare sapun//dezinfectant cu senzor, 1100 ML 5 L gel dezinfectant Hygienium cu aviz 5 x maturi 6 x saci 60 l 10 x mop 250 gr 3 x galeti plastic 20 x pachete z

Număr anunț
DA26286760
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,TRANDAFIR COCÎRLA" TURNU-RUIENI (CUI 28950566)
Furnizor / câștigător
WELL PROFESIONAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42172516)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596,64 RON
Valoare atribuită
1.596,64 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596,64 RON

din 1.596,64 RON estimat