Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste achizitia de piese de schimb si consumabile pentru motocoasele din dotare: -cap trimmy T45M12X = 3 buc -fir nailon 3mmx169m = 2 buc -fir nailon 3mmx56m = 2 buc -fir trimmy 3,0mmx169m = 4 buc -lant Oregon 3/8-18” = 4 buc -pila rotunda 5,5mm = 1 buc -bujie 2TNGK = 2 buc -tub vasilina 225gr. = 6 buc -ulei mineral ptr.ungere lant 1,0l = 6 buc -ulei amestec Husqvarna 1,0l = 9 buc

Număr anunț
DA26290175
Autoritate contractantă
Comuna Boranesti (CUI 16376312)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.374,80 RON
Valoare atribuită
2.374,80 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.374,80 RON

din 2.374,80 RON estimat