Atribuită
Cumpărare directă
STALP OCTOGONAL - 8 BUC - 833.25 LEI PASTILA LED 30W - 30 BUC - 648.15 LEI DRIVER PROTECTOR LED 30W - 30 BUC - 722.1 LEI CORP LED ALB 50W - 1 BUC - 114.42 LEI MANSON - 1 BUC - 50.6 LEI TUB TERMOC 35/12 - 1 ML - 21.40 LEI TUB TERMOC.16/5 - 1 BUC - 16.62 LEI MUFA AL 50 - 3 BUC - 5.23 LEI MUFA AL 25 - 1 BUC - 1.05 LEI SEMN DE AVERTIZARE 220V - 2 BUC - 13.12 LEI SEMNE AVERTIZARE 380V - 1 BUC - 5.62 LEI
- Număr anunț
- DA26303036
- Autoritate contractantă
- Comuna Hantesti (Primaria Comunei Hantesti) (CUI 16031747)
- Furnizor / câștigător
- ENERGO SISTEM SRL (CUI 15677066)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.264,33 RON
- Valoare atribuită
- 8.264,33 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.