Atribuită
Cumpărare directă
1.Flacoane brune cu insertie, 12 x 32 mm, cod ofertat 702014 – 100 /set = 4 seturi 2. Capace capsabile cu septumuri rosii silicon /PTFE, cod ofertat TF-C44011-4A, 100 buc/set = 4 seturi 3. Filtre de seringa 17 mm, acetat de celuloza, cod ofertat NSCAF2513-16, 100 buc/set, =2 seturi
- Număr anunț
- DA26289945
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU BIORESURSE ALIMENTARE IBA BUCURESTI (CUI 27285465)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.538,70 RON
- Valoare atribuită
- 3.538,70 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.