Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Produs Cod Produs Tip produs Specificatii UM Cantitate 1 HP 312 BK CF380A Original 2400 pagini Buc 3 2 Canon CRG 052 CRG 052 Original 3100 pag Buc 5 3 Canon 742 color CRG-055C, CRG-055M, CRG-055Y Original 3 X 2100 pagini+1*2300 pagini Set 2 4 Xerox 5325 013R00591 Original 90000 pagini Buc 1 5 TN 516 -Cod AAJ7050 TN-516 (AAJ7050) Original 26000 pagini Buc 4 6 Xerox 3320-106R02304 106R02304 Original 5000 pagini Buc 5 7 CRG-737 CRG-737 Original 2400 pagini Buc 8 8 OKI MB 492 45807102 Original 3000 pagini Buc 4 9 Mouse optic USB Buc 10
- Număr anunț
- DA26287540
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VRANCEA (CUI 4298040)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.983,50 RON
- Valoare atribuită
- 11.983,50 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.