Atribuită Cumpărare directă

OFERTA SCARA BAROS ROLA PRELUNGITOR BANDA CONFORM ANUNT ADV1167231

Număr anunț
DA26303842
Autoritate contractantă
Penitenciarul Oradea (CUI 23782682)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764 RON
Valoare atribuită
1.764 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.764 RON

din 1.764 RON estimat