Atribuită Cumpărare directă

dispenser senzor 3 buc* 168.06 lei dezinfectant suprafete 750 ml 32 buc* 25.21 lei gel igienizant K-sept 500 ml 16 buc*25.21 lei masca chirugicala copii 150 buc* 1.26 lei talpite autoadezive 20 set : 8.4 lei

Număr anunț
DA26310548
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ADRIAN PAUNESCU (CUI 29438140)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.071,26 RON
Valoare atribuită
2.071,26 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.071,26 RON

din 2.071,26 RON estimat