Atribuită
Cumpărare directă
Carton duplex - 3 buc, burete tabla whiteboard - 10 buc, marker tabla - 24 buc,creioane - 2 buc, radiera - 1 buc,ascutitoare - 1 buc,spray tabla - 17 buc, spray tabla - 3 buc,buretiera gel - 2 buc,plic CD - 100 buc,hartie xerox A4 - 25 top, plic burduf - 20 buc,dosar plic - 100 buc,dosar sina - 30 buc,dosar pvc - 20 buc,elastic bani- 5 buc,dvd 8.5 gb - 100 buc, pix gel rosu+negru - 20 buc,pix - 30 buc,pix Pilot - 10 buc,biblioraft - 25 buc,banda dublu adeziva - 10 buc,perforator - 4 buc,capse 24/6 - 10 cut,capse nr. 10 - 4 cut, creioane - 12 buc,radiere - 5 buc,baterii - 18 buc,folii laminare A4 - 30 buc,banda delimitare
- Număr anunț
- DA26275993
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC MESERII SI SERVICII (CUI 4234055)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.566,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.566,13 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.