Atribuită Cumpărare directă

1039846 CANAL CABLU(JGHEAB) 60X40 CU CAPAC 2M 25 BUC 1039861 CANAL CABLU(JGHEAB) 100X60 CU CAPAC 2M 26 BUC 1039849 CANAL CABLU(JGHEAB) 80X40 CU CAPAC 2M 25 BUC 1027801 SET 5 CLEME DERIVATIE 3FIRE WAGO 222-413 1 SET 1027802 SET 5 CLEME DERIVATIE 5FIRE WAGO 222-415 4 SET 1054328 HOFF CLESTE DEZIZOLAT CABLU RG 6/7/11/59 2 BUC 1054330 HOFF CLESTE DEZIZOLAT CABLU 3,2-9MM 1 BUC 1040176 HOFF CLESTE DEZIZOLARE 0,6-2,6MM HY-5021 1 BUC 1002437 SIR CLEME 25A 1774 AMB 1 BUC 1002436 SIR CLEME 15A 01798 1 BUC 1014429 CLEME SIR 12 POLI AS16 683-016 1 BUC 1045042 SET 10CLEME UNIVERSALE 3POLI 2475032 1 SET 1045043 SET 10CLEME UNIVERSALE 5POLI 2475034 1 SET 1051071 GW BARA DE NUL 8 MODULE GW40408U-CONS 1 BUC 1007792 BRIDA ZINCATA PT TEAVA 06MM 1003062 30 BUC 1004357 BRIDA ZINCATA PT.TEAVA 9MM 1003097 30 BUC 1048070 HOFF PATCH CORD SFTP LSZH CAT6 1M BLUE 3 BUC 1048071 HOFF PATCH CORD SFTP LSZH CAT6 2M BLUE 1 BUC 1049150 ALLOCACOC CABLU USB-C BASIC 1,5M 1 BUC 1013481 CLESTE PORT ELECTROD CAIMAN 600 1 BUC 1039864 CANAL CABLU SEMIROTUND GRI 75x18 2M 2 BUC 1039862 CANAL CABLU SEMIROTUND GRI 60X15 2M 2 BUC 1034318 ORGANIZATOR CABLU SPIRALA 7,5MMX10M 2 BUC 4006708 DIBLU/SURUB TSS 6X50 62200B0605000 100 BUC 1031837 DIBLU / SURUB FMXP 6X45 6600100604500 50 BUC 1031833 DIBLU / SURUB FXVT 6X40 60037b0604000 50 BUC 6015386 DIBLU UNIV./SURUB 6X45 66001006045f2 3 PUN 1027682 CLESTE TAIAT CABLU MAX 30MMP 33-230 1 BUC 1007166 PAPUCI CUPRU 6MMP L6/6MS 10 BUC 1043306 SET TUBURI TTU 10x10CM UDRS-D3-D6-10-10 1 SE

Număr anunț
DA26330007
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Forestier (CUI 2843841)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.624,33 RON
Valoare atribuită
1.624,33 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.624,33 RON

din 1.624,33 RON estimat