Atribuită
Cumpărare directă
Branule cu valva si cateter F.E.P. radioopac 18G - cateter steril, nepirogen si netoxic; - ace cu varf in 3 fatete; - varf dublu ascutit si siliconat; - suprafata neteda, netrombogena, pereti transparenti; - este fabricat din FEP (propilen etilen fluorurat) cu linie radiopaca inglobata; - prezinta un port de injectare lateral prevazut cu valva unidirectional; - valva pentru injectare prevazuta cu capacel de protectie colorat distinct conform codului culorilor; - 2 aripi flexibile colorate in functie de dimensiunea cateterului, pentru fixare pe piele, branula cu camera transparenta; - ofera o rezistenta mai scazuta in timpul insertiei, rezultand un numar mai mic de traumatisme pentru pacienti; -in conformitate cu nórmele ISO 10555-5; -sistemul de tip luer - slip si luer - lock conform cu ISO 594-1 si ISO 594-2; - sterilizate cu oxid de etilena - EN 550; - de única folosinta; -ambalare si etichetare conform EU-MDD (EU Medical Device Directive) (numele produsului, descriere, cod, valabilitate, lot, mod de sterilizare, dimensiuni si adresa producator ); - inscriptionate C.E. Mod de ambalare 100 buc/set. prezenta tine loc de comanda ferma
- Număr anunț
- DA26292983
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC OTELU ROSU (CUI 3228128)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 33141200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 145,08 RON
- Valoare atribuită
- 145,08 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.