Atribuită Cumpărare directă

1. BEC LED 18W STARKE buc 150 15.1261RON 2. BEC LED 16W TG buc 17 15.1260RON 3. PRELUNGITOR 5M 6P 3X1.5 buc 4 42.0175RON 4. PRELUNGITOR 3M 6P 3X1.5 buc 3 33.6133RON

Număr anunț
DA26303625
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA Jud Bihor (CUI 5460832)
Furnizor / câștigător
ADIELA SUPER COMPROD SRL (CUI 6302652)
Cod CPV
31680000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.794,96 RON
Valoare atribuită
2.794,96 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.794,96 RON

din 2.794,96 RON estimat