Atribuită Cumpărare directă

Rucsac cu 1 compartiment si 1 buzunar frontal, 2 buzunare laterale tip plasa 38x27x12 cm Penar 1 fermoar, echipat , 2 flapsuri 32 instrumente 19.5*13*3.5 cm (12 creioane colorate, 12 carioci, 1 pix albastru, 1 pix verde, 1 creion HB, 1 rigla, 1 ascutitoare, 1 radiera, 1 orar, 1 tabel cu tabla inmultirii) Caiet dictando A5, 48 file 2 bucati Caiet matematica A5, 48 file 2 bucati

Număr anunț
DA26298380
Autoritate contractantă
COMUNA NEGRILESTI (CUI 16655791)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
713,40 RON
Valoare atribuită
713,40 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

713,40 RON

din 713,40 RON estimat