Atribuită Cumpărare directă

Com. Dumbrava Rosie achizitioneaza la pretul de 20.000 lei fara TVA Serv. de elab. a Cererii de Finnatare si transmiterea prin MySMIS 2014, împreună cu toate anexele solicitate pentru dep unui proiect pe POC/9/1/xa Prioritară 2 – Tehnologia informației și comunicațiilor (TIC) pentru o economie digitală competitivă, Acțiunea 2.3.3. Îmbunătățirea conținutului digital și a infrastructurii TIC sistemice în domeniul e-educație, e-sănătate și e-cultură – Secțiunea e-educatie. Activit. vor consta in: inregistr. solicit. in sistem,justificarea proiect:1. Cererea de finantare, 2. Necesitat. investitiilor si complementaritatea cu echip similare achiz. din alte surse/primite prin alte achizitiiex. achiziții comune la nivel UE; achiziții prin ONAC) sau prin donații începând cu 01.02.2020,3.investiţiile vor demonstra îndeplinirea cerinţelor aferente modulelor specificate în legislaţia UE în domeniul protecţiei civile,4.Asistență la elaborarea anexelor cererii de finanțare: Declarație de eligibilitate , Declarație de angajament, Declarații privind conflictul de interese, Declarația privind eligibilitatea TV,5.Bugetul Solicitantului aprobat sau dovada privind demararea procedurilor de includere în buget, după caz (va fi actualizat în funcție de cadrul legal privind fluxurile financiare),6. Decizia privind înfiinţarea/extinderea UIP pentru solicitant/partener 7.Planul de informare și publicitate 8. Alte doc explicative necesare pentru susținerea anumitor elemente din proiect.

Număr anunț
DA26315019
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVA ROSIE(PRIMARIA COMUNEI DUMBRAVA ROSIE) (CUI 2613109)
Furnizor / câștigător
IRIMIA I. NICOLETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 25991596)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat