Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar CLICHET 1/2 BUC 1 43.53 CHEIE 10 BUC 1 5.88 CHEIE 12 BUC 1 8.4 CHEIE 8 BUC 1 5.55 CHEIE REGLABILA BUC 1 24.37 TEU BZ 1/2 BUC. 3 6.3033 COT BZ 1/2 NR 1 BUC 5 6.722 NP BZ 1/2 BUC 6 2.5217 RED INV 32-40 BUC 1 4.2 PPR 20*4 BUC 1 11.09 COT 20/90 BUC 16 0.42 OCOLIRE 20 BUC 1 1.6 TEU 20 BUC 8 0.5888 TEU 20-1/2 FI BUC 3 4.7067 COT 20-1/2 FI BUC 6 3.2767 RAM 40/90 BUC 1 1.85 RAM 40-32 BUC 1 6.22 ROB COLT 1/2-3/8 BUC 2 16.385 DOP 15*15 BUC 2 1.68 BRIDA 32 BUC 2 2.015 COT 50/45 BUC 4 1.5125 RED 50-40 BUC 1 5.88 TV 32/1 BUC 1 3.53 TV 32/0.5 BUC 1 2.18 MASCA + LAVUAR BUC 1 186.55 BATERIE LAVOAR BUC 1 90.76 SIFON FLEX BUC 2 8.4 RAC FLEX 1/2 BUC 2 7.565 SURUB 8*160 BUC 2 0.59 RED INV 40-32 BUC 2 4.2 ROB DS 1/2 BUC 1 13.03 COT 32/90 BUC 3 0.9233 COT 50/30 BUC 1 2.18 COT 50/25 BUC 1 2.18 CAPAC WC BUC 2 69.75 BATERIE BUCATARIE BUC 2 137.395 TV PVC 32/2 ML 2 6.305 TV PVC 32/1 BUC 1 3.53 MUFA 50 COMPRESIUNE BUC 1 1.85 TV PPR 20-4 BUC 2 11.09 COT CU TALPA 20*1/2 BUC 2 3.865 ROB COLT 1/2-1/2 BUC 2 18.065 BRIDA 3/4 BUC 10 1.765 COT 32/45 BUC 6 1.0083 RAM 50/90 BUC 1 1.85 RED ZCURTA 50-40 BUC 1 5.88 MASCA BUCATARIE BUC 1 120.17 CHIUVETA INOX BUC 1 200.84 PREZON 8*160 BUC 10 0.588 MARKER BUC 2 3.11 RULETA BUC 1 18.91

Număr anunț
DA26292602
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.504,10 RON
Valoare atribuită
1.504,10 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.504,10 RON

din 1.504,10 RON estimat