Atribuită
Cumpărare directă
Practic, fara clatire si fara clor, sprayul dezinfectant multi-suprafete curata si igienizeaza toata casa la un loc: toalete, cosuri de gunoi, tobogane de gunoi, litiere, cuptoare cu microunde,suprafete de lucru, frigidere, textile, covoare, carpete...omoara 99,9% dintre microbi, bacterii si ciuperci elimina, printre altele: virusul gripal A (H1N1), virusul herpetic, Salmonella, Listeria, Staphylococcus aureus, Candida albicans, Escherichia coli, Aspergillus niger, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae, Lactobacillus brevis... pentru utilizarea de zi cu zi pe toate suprafetele, chiar si textile testat dermatologic fara clor. 10 bucati X 14,29 lei = 142,90 lei
- Număr anunț
- DA26319650
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,90 RON
- Valoare atribuită
- 142,90 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.