Atribuită
Cumpărare directă
Termometru cu infrarosu DT 8806H BUC 1,00 BUC 239,00 RON 239,00 DEZINFECTANT MICROAEROFLORA, DESOGEN AERO, 5L BUC 3,00 BUC 249,90 RON 749,70 LAMPA BACTERICIDA CU SENZOR DE PREZENTA, TIMER SI TELECOMANDA, DUBLA STERILIZARE UVC SI OZON 38W BUC 2,00 BUC 259,00 RON 518,00
- Număr anunț
- DA26321456
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 28629842)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.506,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.506,70 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.