Atribuită
Cumpărare directă
Catalogul clasei I-IV 9 Catalogul clasei V-VIII 9 Catalog prescolari 2 Carnet elev I-IV 40 Carnet elev V-VIII 45 Catalog clasa pregatitoare 1 Registru matricol cls. I-IV cartonat 1 Registru matricol cls. I-VIII cartonat 1 Foaie matricola pt. cls. I-VIII 1 Registru inscriere copii la gradinita 1 Reg. pt. inspectii scolare 1 Registru procese verbale cons de administratie 1 Registru procese verbale cons profesoral 1 Registru intrare-iesire scoli 3 Registru de casa autocopiativ 1 Adeverinta de salariat 1 Registru de corespondenta INTRARE-IESIRE 1 Dispozitie de *) .....casierie 1
- Număr anunț
- DA26300692
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA JIJILA (CUI 28644540)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.099,29 RON
- Valoare atribuită
- 1.099,29 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.