Atribuită Cumpărare directă

TEAVA PVC MUFA GAR D40X1.5MM L0.5M; TEAVA PVC MUFA GAR D40X1.5MM L0.25M; PPR ALB TEAVA 20MM 4M SIMPLA

Număr anunț
DA26303598
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44160000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24,86 RON
Valoare atribuită
24,86 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24,86 RON

din 24,86 RON estimat