Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant de pentru maini alcool min 75% 5 litri 5litri 5 L 5L avizat cu aviz virucid, Clorura var 1kg, DOZATOR DOZATOARE dispencer DE PENTRU SAPUN DEZINFECTANT GEL 500ML 500 ml MECO S2T DIN PLASTIC PVC

Număr anunț
DA26322676
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VICTOR SLAVESCU (CUI 5010188)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
479,80 RON
Valoare atribuită
479,80 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

479,80 RON

din 479,80 RON estimat