Atribuită Cumpărare directă

Denumire Produs Pret ron fara TVA Cantitate Valoare Ron Cos cu capac batant 12L 11,87 20 237,4 Cos cu capac batant 26L 25 14 350 Livrare gratuita.

Număr anunț
DA26324622
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI 17676130)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,40 RON
Valoare atribuită
587,40 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,40 RON

din 587,40 RON estimat