Atribuită
Cumpărare directă
27 pachete care vor contine urmatoarele: 1 buc - LECTIA DE ISTORIE. Teorie. Aplicatii (clasa a V-a); 1 buc - LECTIA DE EDUCATIE MUZICALA. Teorie. Aplicatii (clasa a V-a); 1 buc - LECTIA DE GEOGRAFIE. Teorie. Aplicatii (clasa a V-a); 1 buc - LECTIA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA. Teorie. Aplicatii (clasa a V-a); 1 buc - ISTORIA ROMANIEI-ISTORIA MEA. Carturari si cronicari. Lectura si activitati. Magda Stan; 1 buc - DICTIONAR EXPLICATIV AL LIMBII ROMANE. DICTIONARUL ELEVULUI DESTEPT. reeditare
- Număr anunț
- DA26314412
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.381,59 RON
- Valoare atribuită
- 1.381,59 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.