Atribuită Cumpărare directă

TABLOU METALIC 25x30x15 IP54 1456 Buc 2 68,9 137,8 26,182 CABLU MYYM 3x2.5 14508 ML 150 2,84 426 80,94 COLIER PVC 165x2.5 100BUC/SET 01-606 1480 Buc 3 3,16 9,48 1,8012 CDD ALS45 .METALIC EON 8615 Buc 4 5,04 20,16 3,8304 BEC LED E27 12.5W / 100W L.RECE COREPRO LEDBULB PHILIPS 13153 Buc 1 13,5 13,5 2,565 CABLU FTP RETEA CAT 6A 500ML/ROLA LSZH 500MHz 4x2xAWG23 1069 ML 232 1,56 361,92 68,7648 CAP PRELUNGITOR 3 PRIZE KAISER 1047 12092 Buc 6 11,3 67,8 12,882 TUB CORUGAT 63 MM PERETI DUBLI 450 N/m ELCOR 10844 ML 50 2,94 147 27,93

Număr anunț
DA26313804
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.183,66 RON
Valoare atribuită
1.183,66 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.183,66 RON

din 1.183,66 RON estimat