Atribuită
Cumpărare directă
CONTRACT SERVICE CAZAN/CENTRALA CONTRACT SERVICE CENTRALA MURALA(3 BUC),CAZAN APA CALDA 250KW,CAZAN APA CALDA 300KW,CE CONSTA IN EFECTUAREA UNEI REVIZI.REVIZIA CONSTA IN:VERIFICAREA FILTRELOR,VERIFICAREA CONEXIUNILOR ELECTRICE , VERIFICAREA PARAMETRILOR DE FUNCTIONARE, VERIFICAREA ETANSEITATII IMBINARILOR VIZIBILE ALE INSTALATIEI , VERIFICAREA ELEMENTELOR DE SIGURANTA ALE INSTALATIEI(PRESOSTATE,FLUXOSTATE,SENZORI DE TEMPERATURA , TERMOSTATE,MANOMETRE), VERIFICAREA BUNEI FUNCTIONARI A POMPELOR DE CIRCULATIE , VERIFICAREA ROBINETILOR SI A VANELOR DE IZOLARE TRASEE DE INSTALATIE , VERIFICAREA INSTALATIEI ELECTRICE , VERIFICAREA BUNEI FUNCTIONARI A VENTILATOARELOR pret/lunar 1680 de lei fara TVA
- Număr anunț
- DA26326270
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Sapunari (CUI 3466375)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
- Cod CPV
- 45259300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.720 RON
- Valoare atribuită
- 6.720 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.