Atribuită Cumpărare directă

Primaria comunei Frumosu doreste sa achizitioneze servicii intocmire Documentatia cadastrala pentru Consiliul Local in vederea aprobarii si emiterii hotararii pentru terenurile cu constructii din domeniul public si privat în zona cu regim de carte funciara veche, pentru parcelele: parte parcelă funciară 1598/1, si parte a parcelei funciare 1599, ambele înscrise în CF 48, în S= 1060 mp; (teren Tudorovici Vasile/Alina Hurjui ), parte parcelă funciară 595/1, înscrisă în CF 918, în S= 482 mp; (teren Pelinari Marcian ). Pretul mentionat este pe documentatie pentru un singur imobil pentru suprafata mai mica de 1 hectar, daca suprafata este mai mare de 1 hectar se adauga cate 100 lei la fiecare hectar in plus. Serviciul include urmatoarele: masuratori topografice in sistem stereografic 1970,identicare cadastrala,intocmire documentatie cadastrala si punerea la dispozitia Consiliului Local documentele si informatiile necesare. Masuratorile topografice se executa utilizand tehnica si aparatura de ultima generatie.

Număr anunț
DA26318757
Autoritate contractantă
Comuna Frumosu (CUI 4441409)
Furnizor / câștigător
MOROŞANU J. BOGDAN - INGINER CADASTRU (CUI 27234658)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat