Atribuită
Cumpărare directă
ACUMULATOR 70 AH PREMIER 1X 292.44 SOLUTIE PARBRIZ -20 5L 2X 12.6 ODORIZANT AUTO PALOMA 1X 5.04 ADEZIV UNIVERSAL BISON 1X 5.88 BANDA IZOLATA PVC 10X15 MM NEGRU 1X 3.36 D/R ANVELOPE SI ECHILIBRAT 1X 30 PANOU SIGURANTE 1X 530.25 D/R ANVELOPE SI ECHILIBRAT 1X 50 VASELINA CUPRU 400ML 1X 29.41 DEGRIPANT MANNOL 1X 13.45 CAPACE ROTI DERBY SILVER 15 D1 LUXURY 1X 49.58 SOLUTIE PARBRIZ VARA 1X 5.04 185/65R15 88T K435 KINGENERGY ECO 2 (C;A;70;2) 2X 247.06
- Număr anunț
- DA26332458
- Autoritate contractantă
- Comuna Stanceni (Consiliul local Stanceni) (CUI 4591430)
- Furnizor / câștigător
- TESLO-COM AUTO SRL (CUI 13267817)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.533,78 RON
- Valoare atribuită
- 1.533,78 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.