Atribuită Cumpărare directă

427/4DG Cleste de sertizare modular cod 621553 , 3 buc, pret unitar 81.14 lei 4 427/4BG Cleste de sertizare modulari cod 621551* , 1 buc, pret unitar 264.79 lei conform oferta.

Număr anunț
DA26326022
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
Cod CPV
44512200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
508,21 RON
Valoare atribuită
508,21 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

508,21 RON

din 508,21 RON estimat