Atribuită
Cumpărare directă
15 pachte care vor contine: 1 buc - Rucsac gradinita 30x26x10 cm; 1 set - 1001 Creioane colorate 12 buc/ cutie; 1 set - Plastilina 12 culori; 1 buc - Bloc desen A4, 16File; 1set - acuarele 12 culori +pensula, in carton; 1 set -Creioane cerate 12 buc; 1 set - Tempera 12 buc, 15 ml; 1 set - Carioci 12 buc; 1 buc - Lipici ; 1 set - Hartie glasata A4, lucioasa, 10 culori diverse; 1 buc - Cutie Manson Sticker Cartolina.
- Număr anunț
- DA26307533
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.043,55 RON
- Valoare atribuită
- 1.043,55 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.