Atribuită
Cumpărare directă
GRATIE BUSINESS SOLUTIONS SRL este persoana juridica romana care presteaza Servicii de consultanta achizitii publice in conformitate cu Legea nr.98/2016, HG nr.395/2016 art.2, alin.(6), este membra a ASPAAS si CAFR, Autorizatia nr.935/2009 avand ca reprezentant legal pe dna Galis Maria - expert achizitii publice, auditor financiar. Serviciile de consultanta achizitii publice se vor efectua pentru perioada 15.09.2020-31.12.2020. Oferta privind serviciile de consultanta achizitii publice este de 3.500 lei/luna *3,5 luni=12.250 lei. Mentionez ca societatea are experienta in prestarea de servicii de consultanta, servicii auxiliare privind achizitiile publice. COD CPV:79418000-7, ANUNT: ADV 1168707.
- Număr anunț
- DA26323955
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- GRAŢIE BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 25841858)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.250 RON
- Valoare atribuită
- 12.250 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.