Atribuită Cumpărare directă

COS GUNOI DIN PLASTIC CU PEDALA 30L BUC 5,00 PRES GUZZLER 60X90CM CARBUNE BUC 1,00 PERIE PLAFON RASUCITA BUC 1,00 KOOBIC SACI MENAJ ULTRAREZISTENTI 240L 10 BUC LDPE rola 10,00 ST LAVETE UNIVERSALE PE ROLA 40BUC/SET SET 1,00 Clin Solutie geam 500 ml cu pulverizator BUC 4,00 LAVETA UNIVERSALA MICROFIBRA, 5 BUC/SET, ALBASTRU SET 3.00 LAVETA UNIVERSALA MICROFIBRA, 5 BUC/SET, VERDE SET 3.00 LAVETA UNIVERSALA MICROFIBRA, 5 BUC/SET, GALBEN SET 3.00 LAVETA UNIVERSALA MICROFIBRA, 5 BUC/SET, ROSU SET 3.00

Număr anunț
DA26328785
Autoritate contractantă
Colegiul National "George Baritiu (CUI 5058585)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
842,24 RON
Valoare atribuită
842,24 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

842,24 RON

din 842,24 RON estimat