Atribuită Cumpărare directă

Serviciul VPN cu 1 Mbps banda simetrica si garantata. Costul total lunar al serviciilor este de 122,67 RON fara TVA. Costul total pentru o perioada contractuala de 24 de luni este de 2944.08 RON fara TVA

Număr anunț
DA26294969
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI 7179966)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.944,08 RON
Valoare atribuită
2.944,08 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.944,08 RON

din 2.944,08 RON estimat