Atribuită Cumpărare directă

Cumparare aragaz Beko GM15121DX, 5 arzatoare, 90 cm, cu transportul inclus in pret

Număr anunț
DA26288840
Autoritate contractantă
Centrul de Executie Bugetara Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Corabia (CUI 30962791)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39221000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.352,93 RON
Valoare atribuită
2.352,93 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.352,93 RON

din 2.352,93 RON estimat