Atribuită Cumpărare directă

25 pachete care vor contine:1 buc - SUNT CURIOS, DECI INVAT! Caiet de activitati integrate. Clasa a II-a; 1 buc - MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI. Caiet de lucru pentru clasa a II-a; 1 buc - ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE. Caiet de lucru pentru clasa a II-a. Ed. a II-a; 1 buc - DEZVOLTARE PERSONALA. Caietul elevului. Clasa a II-a; 1 buc - EXERCITII SI PROBLEME DE MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI. Caiet de lucru pentru clasa a II-a; 1 buc - COMUNICARE IN LIMBA ROMANA. Caiet de lucru pentru clasa a II-a.

Număr anunț
DA26310465
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.433,25 RON
Valoare atribuită
1.433,25 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.433,25 RON

din 1.433,25 RON estimat