Atribuită
Cumpărare directă
00109339R/Catalizator Dacia Duster 1,6 B/2 buc/ 2756.35 Ron/ buc FAG713630300/Rulment roată spate DL1,6 2006/13 buc/ 63.84 Ron/ buc GSPGK6561/Rulment roată față cu ABS DL 1,6 2006/13 buc/ 88.02 Ron/ buc FEBI30652/Disc frână neventilat DL 1,6 2006/13 buc/ 61.39 Ron/ buc 0986479S01/Disc frână față Fiat bravo/2 buc/ 104.44 Ron/ buc MP23087/Plăcuțe frână față Fiat Bravo/1 buc/ 111.05 Ron/ buc CT5PK1750/Curea alternator DL 1,6 2006/4 buc/ 43.49 Ron/ buc AA280/Pompa apa VW 2005/1 buc/ 104.65 Ron/ buc SPD54860/Pompă servo DD 1,6 B 2015/1 buc/ 2562.28 Ron/ buc WA6697/Filtru aer Dacia Logan 1,6 2006/11 buc/ 17.26 Ron/ buc
- Număr anunț
- DA26323255
- Autoritate contractantă
- UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
- Furnizor / câștigător
- BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
- Cod CPV
- 34000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.635,63 RON
- Valoare atribuită
- 11.635,63 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.