Atribuită Cumpărare directă

Hartie colorata A4 asortata XEROX Symphony pastel si intens, 80 g/mp, 100 coli/top 320081506 2 Set laminator A3 OLYMPIA A330 Plus - 4 in 1 307031437 1 Distrugator documente GENIE 180X - 8 coli 318031338 1 Ecuson cu snur orizontal 98x61 mm, 100 buc/ set - Culoare: albastru 307031627 1 Folie laminare A4, 100 microni TPPS 5300019 3 Hartie XEROX Business, A4, 80 g/mp, 500 coli/top 1500003 10

Număr anunț
DA26323433
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SAGU (CUI 29021877)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
688,88 RON
Valoare atribuită
688,88 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

688,88 RON

din 688,88 RON estimat