Atribuită Cumpărare directă

serviciul de dirigentie de santier pentru obiectivul ,,Lucrari de construire canal betonat aval de zidul de sprijin si 3 podete transversal dalate, punct Sub Coasta la Rosca, sat Tomsani, Comuna Tomsani, judetul Valcea

Număr anunț
DA26300560
Autoritate contractantă
COMUNA TOMSANI (PRIMARIA COMUNEI TOMSANI JUD. VALCEA) (CUI 2541550)
Furnizor / câștigător
ATELIER DE PROIECTARE SCIAS SRL (CUI 35625649)
Cod CPV
71000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat